Předprodej na 11. ročník MG CDF bude zahájen na festivalu Brutal Assault na našem stánku v chill out zóně (poblíž MetalGate stage).

Pre-sale for the 11th MG CDF will be launched at the Brutal Assault festival on our stand in the chill out zone (near MetalGate stage).

 

 

Nejen Vary mají festivalové vteřiny. My je máme taky a v jejich jádrem je série rozhovorů (které spáchal štáb MetalGate VisionTele) s různými osobnostmi domácí metalové scény o tématech, která pokud možno nemají s naším festivalem vůbec nic společného :-) Tak vítejte u prvního dílu!

Vzpomínáte na naši mapku s příklady toho, co se za těch devět let na Broďáku událo? Jedním takovým příkladem byla eliptická výseč s popiskem, že tady všude se seznámili Pavlína a Gulesh. Nutno říci, že známost jen vzkvétá a před rokem byla svatba. Takže téma pro první rozhovor bylo jasné - hodnocení prvního roku manželství

Taktéž ještě nesmíme zapomenout dodat, že Pavlína s Guleshem hodlají svůj rok od svatby oslavit ve velkém stylu, jak jinak než metalovým koncertem, na který vás tímto všechny zveme! Více info na Wedding Cannibals 1st Anniversary

Tak enjoy a další díly budou následovat!


Apropos, můžeme sloužit i co se týče fotek z jubilejního desátého ročníku. Galerii najdete zde.

Další galerie jsou k dispozici od:

PODPOŘTE BROĎÁK


Kemp Roku