Vážení přátelé, dnes si dovolíme ještě jedno avízo, tentokráte ale už na čistě odlehčenou notu. Doprovodný program 11. ročníku naší/vaší domácí metalové veselice nebude jen a čtvrteční a páteční afterparty, ale i tentokráte dojde na vámi jistě oblíbené dovednostní soutěže.

Jako obvykle jsem si na vás nachystali čtyři disciplíny, ve kterých budete moci vyhrát lístky na MGCDF 2020! V čem se tedy bude soutěžit tentokrát?

1) Novinka. Zkoušeli jste někdy někoho mumifikovat toaletním papírem? Pokud ano, máte praxi, pokud ne, budete si moci vyzkoušet právě na MGCDF 2019. Budete k tomu potřebovat akorát někoho, kdo se nechá zaobalit, obalový materiál už dodáme my.

2) Jelikož hod sudem máte už zvládnutý k dokonalosti, letos se bude házet basou (kterou ještě možná nějakým vypečeným způsobem upravíme, abyste to neměli tak jednoduché).

3) V konzumaci piva na čas už také máte praxi, čili letos rozšíříme sortiment ještě o panáka rumu a tatranku. V jakém pořadí a jakým způsobem tyto tři artikly pozřete už necháme na vás.

4) Hřebíkovaná se stala již natolik stabilní součástí našeho doprovodného programu, že letos se dočká velkého finále v rámci soutěží. Kdo nemá natrénováno, může směle začít.

Kompletní informace o doprovodném programu 11. ročníku najdete zde.

Enjoy!