BLOODY OBSESSION (CZ)

BLOODY OBSESSION, orlovští chachaři putují českými metalovými vodami už od roku 2009. U nás je přivítáme znovu po pěti letech. Neměli byste si nechat ujít poctivou, precizní, starou školu death metalu devadesátých let minulého století, kterou je protkaná celá tvorba této bandy. BLOODY OBSESSION od svého zrození valí ve stejných kolejích a z tohoto směru ani o kousek nevybočili. Walter Morbid, Pentaroth, Ovarus, Rawar a Mikro vám představí poctivý death metal, s blackmetalovým nádechem s velmi poutavými melodickými linkami.


FLESHLESS(CZ)

Po dvou letech opět vítáme kapelu FLESHLESS na naší soupisce. Tuto grindcore/death metalovou mašinu není třeba jakkoli představovat. Kluci se u nás chystají oslavit úctyhodných 30 let na scéně. Máte se na co těšit. Fleshless jsou i po tak dlouhé době na scéně v plné síle a právem patří k tomu nejlepšímu, co naše tvrdě metalová scéna může nabídnout.


HYPNOS (CZ)

HYPNOS - klenot nejen české death/metalové scény se u nás představí po dlouhých šesti letech. Je tomu už skoro čtvrt století, co tato parta poctivých muzikantů spojená kolem vůdčí postavy „Bruna“, který je bezesporu jednou z nejvýznamnějších postav novodobé death metalové scény u nás, brázdí světová pódia. Po rozpadu KRABATHOR založili v roce 1999 Bruno s Pegasem HYPNOS, kteří k nám přijedou, aby vám představili to vůbec nejlepší, co naše metalová scéna nabízí.


PRIMARY RESISTANCE (CZ)

PRIMARY RESISTANCE, Co si představit pod názvem stylu: Ultimate metan core? To vám natluče do hlavy čtyřka z Ostravy. Směska hardcore, deathu, metalcoru, ale i punku. Věřte, že chlapi nejsou na pódiu žádnými statisty! Pit se bude točit!!SPASM (CZ)

SPASM představují to nejlepší z grincore scény u nás a jejich nezaměnitelný "drum 'n' bass gigolo goregrind" baví fanoušky po celém světě už úctyhodných 23 let. My je u nás přivítáme na podiu již potřetí, ale tato jedinečná šílená show se nikdy neokouká. Toto duo podivínů (I + R) vás zajisté dostane do té nejlepší taneční pohody.

 

Enjoy a další kapely již opět brzy!


FB událost | Festivalový předprodej