ABORTED (BE)

O účast této kapely jsme se snažili několik let a stále se nám to z různých důvodů nepodařilo dotáhnout do zdárného konce. Ale nyní to už konečně klaplo. Z Vlámska se na nás hrne deathmetalová brutalita a agresivita s energií jaderné elektrárny. Přes dvě a půl dekády jsou belgičtí ABORTED představiteli deathmetalové dravosti. Zároveň je to v žánru death/grindu pokrokově smýšlející kapela, takže v podstatě každé její nové album vyvolá řádný rozruch a vášnivé diskuze. Zatím poslední, jedenácté studiové album „ManiaCult“, je toho zdárným příkladem. Jestliže někdo nechce žít z minulosti, pak jsou to právě drtiči ABORTED. 


BOHEMYST (CZ)

BOHEMYST (ex-MASTER´S HAMMER, ex-AVENGER), mistři svého oboru! Kapela příští rok oslaví pět let své existence. Ta započala roku 2017, kdy z popela povstali AVENGER a od té doby koncertují. V letošním roce vyšlo u renomovaného vydavatele Hammerheart Rcs. / Petrichor dlouho očekávané debutové album "Čerň a Smrt" které sklízí velmi kladné recenze. Album přináší velmi barvitý materiál, oscilující v trojúhelníku black, death a doom metalu. Epické hudební skladby jsou proloženy zběsilými rytmy a rozmanitými kytarovými sóly. Celkovou koncepci ilustrují zajímavě pojaté orchestrace a hrdé texty v češtině. Pravý nefalšovaný bohemian dark metal! To jsou BOHEMYST.


MELANCHOLY PESSIMISM (CZ)

MELANCHOLY PESSIMISM - tyto sympaťáky z Uherského Hradiště a blízkého okolí není třeba moc představovat. Jejich nekompromisní jihomoravský folklor roztancuje snad každého, kdo bude před pódiem. „Killy, Kocour, Mára, Jeffrey a Saky“ přivezou to nejlepší z nového již 8. alba a oslaví s vámi 30 let existence kapely. Věříme, že death metal v jejich podání vám bude znít v uších ještě hodně dlouho. Přivítejte společně s námi naše dlouholeté kamarády.


MINOR (SK)

MINOR se u nás představí úplně poprvé. Ze severu Slovenska přivezou nadupanou směs death metalových subžánrů od „old school“ přes prvky moderního metalu podpořené netradičním hlasovým projevem „melodic growling“ s množstvím akcentů a změn hlasových poloh. Jejich hudba je založená na jasných a zřetelných strukturách skladeb s výraznými kytarovými riffy. Mystika, esoterika, magie, duchovno, filozofii „Thelema“, to vše a mnohem víc, to jsou MINOR.

 

Enjoy a další kapely již opět brzy!


FB událost | Festivalový předprodej