Vážení přátelé, jak jsme avizovali minulý týden, jedeme dle plánu, takže tu dne máme další anonci z našeho festivalového infoservisu a vzhledem k tomu, že soupisku kapel máme venku kompletní, podíváme se na logistiku vašeho ubytování na nadcházejícím 12. ročníku naší/vaší domácí metalové veselice.

Zaprvé, pokud vlastníte karavan nebo obytný vůz a na MGCDF 2020 hodláte pobývat právě v něm, je nutné se dopředu nahlásit, abychom vám mohli rezervovat příslušné parkovací místo. Za tím účelem tedy prosíme vyplňte formulář, který najdete zde.


Zadruhé, letos jsme nově rozšířili možnost stanování na našem festivalu o Tábořiště Špinka, které je vzdáleno cca 20 minut chůze od festivalového areálu a je situováno v klidném prostředí na břehu stejnojmenného rybníka. Je tedy vhodné pro rodiny s dětmi nebo pro ty, kteří si potřebují přes noc opravdu oddychnout v klidu. V tábořišti je bufet, takže o snídaně je zde postaráno.

Ceny za stan a auto jsou stejné jako na Broďáku.

K ubytování v Tábořišti Špinka se ohlaste ve festivalové recepci, kde obdržíte příslušný poukaz na ubytování.

Rádi bychom vás upozornili, že tábořiště má omezenou kapacitu, tudíž jsme i v tomto případě si prosíme rezervujte ubytování předem, a to opět vyplněním formuláře, který najdete zde.

Enjoy!