Vážení přátelé, je tu šestý díl našeho/vašeho metalového seriálu. Účinkují v něm Mexičané, Němci a Češi. Samí zkušení muzikanti. S jednou výjimkou: kluci z kapely TLBD mají věkový průměr 20let. Tak jim budeme držet palce.

Vážení přátelé, tak zase popojedeme v prezentaci soupisky pro nadcházející dvanáctý ročník naší/vaší domácí metalové veselice. Zůstáváme stále na čelních pozicích a zároveň se vracíme do Spojených států, jelikož třetím headlinerem MGCDF 2020 je další americká death metalová ikona, a to slovutní Misery Index!

Vážení přátelé, copak tu máme tentokrát? V první řadě švédský band GRAVE, člen velké čtyřky švédského death metalu! Dále německý band REVEL IN FLESH, zakladatel  nové vlny německého death metalu. A dvě české kapely -  SEARCH AND DESTROY (detahcore) a PANYCHIDA (dříve pagan, nyní  blackened heavy metal). Ďábelsky silná čtyřka!

Vážení přátelé, máme tady třetí várku potvrzených kapel. Jsou jen čtyři, ale z toho jsou hned tři premiéry! Přijedou naši mistři metalu Bohemyst, slovenští Minor a konečně se povedlo doladit belgické drtiče Aborted. Čtveřici doplňují Melancholy Pessimism, kteří to na naší / vaší metalové veselici již dobře znají.  Jukněte se na to!

Strana 1 z 2