Vážení přátelé, dospěli jsme ke čtvrté praktické anonci pro chystaný třináctý ročník naší/vaší domácí metalové veselice. V této dojde na zásadní novinku stran toho, jak to bude letos na MGCDF probíhat. Zrušili jsme totiž peníze. Tedy ne úplně a všude, ale jen po dobu festivalu a uvnitř areálu.

Vážení přátelé, organizační anonce číslo tři pro nadcházející třináctý ročník naší/vaší domácí metalové veselice. Tu tentokráte věnujeme všem novinářům, zinařům a zpravodajům, jelikož právě pro ně jsme spustili akreditaci na MGCDF 2022.  

Vážení přátelé, je tady druhá organizační anonce nadcházejícího třináctého ročníku naší/vaší domácí metalové veselice. Dnes se zaměříme na občerstvení, konkrétně na zlatavý mok, jelikož také letos uvařil náš generální partner Primátor pro festival speciální várku American Pale Ale. Znalci samozřejmě budou vědět, pro všechny ostatní nebude od věci si připomenout, o co se jedná. 

Vážení přátelé, do třináctého ročníku naší/vaší domácí metalové veselice zbývá přesně měsíc, tudíž je ta správná doba na obligátní várku organizačních oznámení. A začneme ubytováním. Opět jsme pro návštěvníky našeho festivalu připravili parkoviště karavanů a možnost stanovat v kempu Špinka.

Strana 1 z 47